13255.
251. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Hekler Antal: A magyar művészet története; A középkor s a renaissance művészete. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.