4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929, Franklin. Gazdagon díszített, festett, aranyozott kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.