A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
Scott, Robert F.: Angolok a Déli sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Szép állapotú díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Sven, Hedin: Transzhimalája. Felfedezések és kalandok Tibetben. A kézirat nyomán átdolgozta Kondor Alfréd. 2 térképpel, 22 szövegképpel, 4 színes műmelléklettel, 1 színes panorámával és 44 képmelléklettel. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.
Almásy László: Autóval Szudánba. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Szép állapotú díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel, az első pár lap kicsit foltos, egyébként jó állapotban.