Totis Béla: Az ifjúság nemi problémái (levelek fiamhoz). Bp., é. n., Magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezete. Papírkötésben, jó állapotban.
Tolnai: A Műveltség útja I. kötet kiváló állapotban, szétnyitható színes ábrával és rengeteg szöveg közötti képpel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben
Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Galtier- Boissiere, Jean: Larousse Medical Illustre. 2462 gravurs (dont 22 cartes) 78 tableaux synoptiques. 33 planches et 2 cartes en couleurs. 26- en-tetes artistiques. 1 planche decoupee.(anatomie du corps humain) Paris. 1912. Librairie Larusse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.