Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1209067
251
Ágotha Margit (1938- ): Különös és utánozhatatlan bohócok, kiállítás meghívó 1970, linó, papír, jelzett, 16,5×12 cm
1190043
10001
251
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
1212671
10002
251
1922 Balkányi P.: jelzéssel: Úton hazafelé, olaj, vászon farostra kasírozva, 25x20cm 1211977
10003
251
Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1211975
10004
251
Bánfi József (1936-): Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1139815
10005
251
26000
Benczúr Ida (1876-1970): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 90×70 cm
1165391
10006
251
Berely jelzéssel: Férfi arc. Tempera, karton, 32×22 cm
1145320
10007
251
Berkes jelzéssel: Enteriőr. Olaj, vászon-farost, keretben, 55×65 cm
1212827
10008
251
Biai jelzéssel: Verekedők. Akvarell, papír, 41×29 cm 1198361
10009
251
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatoni horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm 543294
10010
251
Blahos Rudolf (1917-1986): Tanácskozás, vegyes technika, papír, jelzett, 25x32 cm
543155
10011
251
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF