Juwelen Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1210386
19000
251
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlán, mozgó fejjel, jelzett, nettó: 40,1 g 1210326
19001
251
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű narancstopázzal díszítve, jelzett, méret: 55, br: 4,4 g 1210335
19002
251
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű szivárványtopázzal díszítve, jelzett, méret: 52, br: 4,3 g 1210360
19003
251
Jewellery
"Breiz Bepred Bretagne Toujoures" feliratú ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 5,2 g 1210354
19004
251
Jewellery
Ezüst(Ag) parfümtartó medál, gyöngyház díszítéssel, br: 3,9 g 1210406
19005
251
Jewellery
Ezüst(Ag) gyógyszeres doboz gyöngyház díszítéssel, jelzett, br: 15,2 g 1210342
19006
251
Jewellery
Arany(Au) 9K kereszt, jelzett, nettó: 0,9 g 1210426
19007
251
Jewellery
Ezüst(Ag) pecsétnyomó viasszal, jelzett, br: 14,3 g 1209950
19008
251
Jewellery
Régi ezüst nyaklánc, Ag., 7gr., jelzett, 47cm/ Old silver necklace, Ag., 7gr. marked, 47cm 1209937
19009
251
Jewellery
Régi ezüst óralánc, Ag., 15gr., jelzés nélkül, 62cm/ Old silver watch chain, Ag. 15gr., Without marking, 62cm 1209962
19010
251
Jewellery
Régi ezüst nyaklánc, Ag., 5,7gr., jelzett, 48cm/ Old silver necklace, Ag., 5,7gr. marked, 48cm 1210308
19011
251
Jewellery
Szélmalmot ábrázoló porcelánbetéttel díszített ezüst(Ag) medál, láncon, jelzés nálkül, br: 3,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF