Keramiken Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1090119
11055
251
Art-ceramics
1112829
11056
251
Art-ceramics
990763
11057
251
Art-ceramics
1215301
11058
251
Art-ceramics
Koncz "Hiszek Magyarország feltámadásában" kulacs, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1039840
11059
251
Art-ceramics
1149848
11060
251
Art-ceramics
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatűr köcsög, kerámia, "Simon Antal, Mezőtűr" jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög "Hajdúszoboszlói emlék" felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 1209302
11061
251
Art-ceramics
Figurális kis kiöntő, mázas kerámia, jelzett?, m:9 cm, h:16 cm
1187132
11062
251
3800
Art-ceramics
Nagy méretű sakk figura (ló), mázas kerámia, jelzés nélkül, m:25 cm
1209632
11063
251
Art-ceramics
3 db mázas kerámia Miska kancsó, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, különböző méretben 1156326
11064
251
Art-ceramics
1145872
11065
251
Art-ceramics
Amadeus áttört tetejű, virágokkal díszített kerámia bonbonier, apró lepattanásokkal, mázon található hajszálrepedésekkel, m: 10 cm, d: 11 cm 1190384
11066
251
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF