11676.
251. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
17 000 HUF
45,09 EUR, 48,57 USD
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített, aranyozott, egyedi készítésű fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 74,5×54,5 cm, külső méret: 95,5×76 cm