Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1210062
31069
251
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" zománcozott fém kitüntetés nem eredeti sérült tokban T:2
1127128
31070
251
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban T:2 1209528
31071
251
Numismatik
~1950. "Galamb" Br díjérem dísztokban (40mm) T:2
1211752
31072
251
Numismatik
~1950-1960. "Népstadion" zománcozott Br kitűző (15x13mm) T:2 1211070
31073
251
Numismatik
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal és szalagsávval eredeti dísztokban + ~1960. "Kisipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntető jelvény T:2
1111904
31074
251
500
Numismatik
1951. "Magyar Galamb Sportegyesület" fém díjplakett (50,5x72mm) T:2,2- 1211766
31075
251
Numismatik
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." Br kitűző a megnyitásra (25x23mm) T:2 1163878
31076
251
Numismatik
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott jelvény T:1-
1186916
31077
251
Numismatik
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br kitüntetés mellszalagon (35mm) + 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:2
1210648
31078
251
Numismatik
Halmágyi István (1897-1987) 1959. "Louis Braille emlékérem 1809-1959 / Vakok és csökkentlátóak szövetsége" aranyozott fém érem mellszalaggal (36mm) T:2
1210912
31079
251
Numismatik
1960. "Cházár András Emlékérem 1745-1945-1960 / Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége" bronzozott fém érem mellszalaggal (40mm) T:2 1211033
31080
251
Numismatik
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF