https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 13
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1222482
11003
252
0
5000
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüst betétes díszdoboz,jelzett, 13x13x5cm
Das Lot is nicht erreichbar
1182834
11004
252
0
4000
Antique
Andere Sammelgebiete
Antik öntő minta, rajta a piarista címerrel, 8x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1044607
11005
252
0
16000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szecessziós asztali lámpa, kézzel festett porcelán lámpa test, jó állapotban, réz díszrátétekkel, későbbi átkötéssel, textil burával m:62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1109584
11006
252
0
110000
Antique
Andere Sammelgebiete
XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1168848
11007
252
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Silvester's antik konyhai mérleg, teteje hiányzik, öntött vas test, működik, jelzett, m:27 cm/ Antique scale, Salter's Improved Family Scale marks,
Das Lot is nicht erreichbar
1200326
11008
252
0
30000
Antique
Andere Sammelgebiete
Jelzett teáskanna állványon, ezüstözött alpakka, horpadással, m:38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1200096
11009
252
0
36000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szecessziós asztali lámpa, újrakötve, modern hibátlan üveg burával, réz lámpatest, kopott, m:36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1196619
11010
252
0
20000
Antique
Andere Sammelgebiete
Tesla csehszlovák telefon Zsolnay testtel, jelzett, hibátlan, matricás, 22×13 cm, m:26 cm 1195493
11011
252
0
20000
Antique
Andere Sammelgebiete
Ezüstözött alpakka aufsatz, több rétegű ólomkristály tállal, apró csorba a tálon, kicsi horpadás a tartón, m:20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1221543
11012
252
0
10000
Antique
Andere Sammelgebiete
Jelzett antik sörös korsó, hajszálrepedéssekkel, ón tetővel, velocipéd képével, m:18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1215444
11013
252
0
8000
Antique
Andere Sammelgebiete
Mucha-nőalakot ábrázoló szecessziós öntöttvas fali öntvény, jelzés nélkül, 55,5×24 cm 1190053
11014
252
0
12000
Antique
Andere Sammelgebiete
Szecessziós csillár, réz test, szakadásokkal, hiányos üveg pálcikákkal, m:55 cm, d:40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse