Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1219528
13225
252
Books: Architecture, Art
Vinkler László metamorfózisai. Bev., vál. Aszalós Endre. Szeged, 2001, Művészetért Oktatásért Alapítvány Art Galéria. Papír mappa, 24 grafika reprodukciójával, többnyelvű leírással, hiánytalan, jó állapotban.
1107235
13226
252
Books: Architecture, Art
Werner Schade: A Cranach festőcsalád. Bp., 1983. Corvina. Védőborítóval
1217800
13227
252
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép Kiadó. Kiadói félvászonkötésben. Az első tábla előzéklapjait összefirkálták. 1217804
13228
252
Books: Architecture, Art
Vayer Lajos: Rembrandt (Realizmus nagy mesterei). Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.
1217812
13229
252
Books: Architecture, Art
A Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményei. Szerkesztette Solymár István. Bp., 1975, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben. 1217829
13230
252
Books: Architecture, Art
Garas Klára: A Szépművészeti Múzeum képei. Bp., 1973, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben. 1215955
13231
252
Books: Architecture, Art
Nagy Endre: A kabaré regénye. Bp., é.n, Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. A gerince kissé kopottas. 1217790
13232
252
Books: Architecture, Art
H. Takács Marianne: A Szépművészeti Múzeum kincsei. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászonkötésben.
1216022
13233
252
Books: Architecture, Art
1217858
13234
252
Books: Architecture, Art
Zolnay László: A középkori Esztergom. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben. 1215637
13235
252
Books: Architecture, Art
Lázár Béla: Tizenhárom agyar festő. Bp., [1912], Singer és Wolfner. Későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1216951
13236
252
Books: Architecture, Art
Lázár Béla - Kis írások nagy művészekről. Tanulmányok. Bp., (1942), Singer és Wolfner. 238, [2] p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF