Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
Eötvös Károly: Magyar Alakok. (Eötvös Károly Munkái V.) Bp., 1901, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kicsit kopott, díszes, dombornyomott, festett vászonkötésben, jó állapotban.
A magyar történelem képeskönyve. Összeállította Genthon István. Bevezetőt írta Gerevich Tibor. Bp., 1935. Egyetemi. 216 p. Gazdagon illusztrálva. Aranyozott, kissé kopottas vászonkötésben. Az eredeti borító beragasztva.
Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. dec. 1-től 1940. aug. 30-ig. Bp., 1988, Optimum Kiadó. 326+VIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Nagyenyedi album MCMXXVI. Szerkeszti: Lukinich Imre. Kiadja a Nagyenyedi Bethlen-kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Bp. 1926. (Pátria nyomda) 252 l. + 3 t. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Könyvtáris példány volt, a borítóvászon kopottas, sérült.
A "Felelet" és más vitairatok Széchenyi István A' Kelet népe című könyvére. Reprint kiadás. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói keménykötésben.