Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
Himmlische Güter in der Kindschaft bei Gott. Worte der Erwechnung, bei er feierlichen Leistung des Fides der Treue gegen ihren evangelisch-christlichen Glauben am 10. April 1859, an seine geliebten Cinfirmanden gerichtet von Wilhelm Schneller evangelischem Pfarrer zu Güns. Oedenburg, 1859, Druck von Carl Romwalter. DEDIKÁLT!(with dedication). Kartonált kötés, jó állapotban / paperback, good condition
Tisztelet oltárja melyet Hetedik Pius római pápa Ő Szentségének halhatatlanságára, s a szenvedésekben, és a francia fogságban kimutatott, keresztény kegyességének, s állhatatosságának örökösítésére, a Magyar Hazában felállított Deáky Gedeon református prédikátor. Pozsony, 1815, Snischek Károly Gáspár betűivel. Kartonált kötés, jó állapotban.
A békeszerető fejdelem érdemlett vég tisztelete, egy halotti tanításban, melyet elmondott H. Karácsonf. Füzi Ferenc ottani unitárius pap. Kolozsvár, Ev. Ref. Kollégium könyvnyomtató intézetében. Újrakötött kartonált kötés, szép állapotban.
[Canisius Péter]: [A Jesus Társaságából való Canisius Péter által egybeszedetett és három iskolára elosztatott keresztényi hitnek öt fő tzikkelyeiről közönséges, és szükséges kérdések könyvetskéje]. [Nagyszombat], [1772]. Címlapja és az utolsó néhány lap hiányzik, kopott, sérült gerincű félbőr kötésben.
[Bouhours, Dominique]: Circulus menstruus Christianarum cogitationum a quodam e Societate Jesu concinnatus. [Kassa], [1735], [Typis Academiae]. Kopott bőrkötésben, a címlap nagy része hiányzik.
Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.
Juvenis innocens et modestus ad imitandum studiosae juventuti propositus. Nagyszombat, 1730, Bibliotheca Catechetica. Sérült kartonált papírkötésben, a címlap egy része hiányzik.