Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

13476.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt. 248 p. + 16 t.  Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Számozott, 490. számú példány.
13477.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Gál György Sándor: Diadalszekér I. Bp., 1936, Dante. Aranyozott kiadói félvászonkötésben, a borítótáblák cseréltek. Dedikált példány!
13478.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
13479.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Homeri Odyssea cum Batrachomyomachia hymnis ceterisque poematiis Homero vulgo tributis. I-II kötet egybekötve. Halle an der Saale, 1784. Viseltes korabeli félbőrkötésben. Az első előzéklap hiányos.
13480.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai. Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben. A gerinc felső része kissé sérült.
13481.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Fordította: Gaál Mózes. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben.
13482.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
13483.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Berzsenyi Dániel versei. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, Heckenast, 1860. Sérült gerincű díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13484.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
13485.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00
13486.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Von Hahn, Alban: Buch der Spiele. Encyklopädie sämtlicher bekannten Spiele und Unterhaltungsweisen für alle Kreise. Zweite Auflage. Mit 227 Abbildungen. leipzig, 1897, Verlag und Druck von Otto Spamer. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13487.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF