Billroth Theodor: Az általános sebészi kór- és gyógyszertan ötven előadásban. Kézikönyv tanulók és orvosok számára. Buda, 1866, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 3.). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärzte. 1-6. köt. Berlin - Wien, 1908-1908, Urban & Schwarzenberg. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, kötetenként változó, többnyire jó állapotban, a negyedik kötet belső címlapja hiányzik.
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Megviselt papírkötésben, az elülső borító elválik, egyébként jó állapotban.