Keramiken Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1195405
11036
252
Art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Tahiti lány. Festett kerámia, karja javított, jelzett, m:22 cm
1128183
11037
252
Art-ceramics
Dekoratív, kisméretű mázas kerámia kaspó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 9 cm
1101583
11038
252
Art-ceramics
1220957
11039
252
Art-ceramics
K&K jelzéssel: Ugró szarvas. Mázas kerámia, hibátlan, h:30 cm, m:33 cm
1222658
11040
252
Art-ceramics
Antik távol keleti vázák mázalatti kék festéssel, kerámia, jelzés nélkül, hibásak,3db, cca 10x9cm 1222550
11041
252
Art-ceramics
Régi, kerámia patika mozsár törővel "1914-1916", hibás, 12x14cm
1191433
11042
252
Art-ceramics
Jelzett kancsó, kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, m:20 cm
1218759
11043
252
Art-ceramics
Gránit és Kispest kulacs (2db), kézzel festett, egyiken lepattanások, m:15 és 19 cm 1219738
11044
252
Art-ceramics
Madaras váza, mázas festett kerámia, jelzett (E.), hibátlan, m:34 cm 1219715
11045
252
Art-ceramics
Padlóváza, mázas kerámia, jelzett (W. Germany), hibátlan, m:45 cm 1220085
11046
252
Art-ceramics
Jelzett emlék kerámia "IHS Budapest 1938", apró hibákkal, fehér mázzal, 9×8 cm 1220582
11047
252
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos halas váza, mázas festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF