Amerikai Egyesült Államok 1975. "Csatába hívás- 1775 április" Br emlékérem a Franklin Mint kiadásában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (57mm) T:2 (PP)
USA 1975. "Call to Battle - April 1775" Br commemorative medallion by the Franklin Mint, in original case, with certificate (57mm) C:XF (PP)
Amerikai Egyesült Államok 1977. "24 Cents U.S. Postage" Ag bélyegérem kartonlapon (0.999/21x23mm) T:PP
USA 1977. "24 Cents U.S. Postage" Ag stamp coin on cardboard (0.999/21x23mm)
Amerikai Egyesült Államok 1977. "1$ Nyugati szarvasmarhák viharban" Ag bélyegérem kartonlapon (0.999/23x30mm) T:PP
USA 1977. "1 Dollar Western Cattle in Storm" Ag stamp coin on cardboard (0.999/23x35mm)
Amerikai Egyesült Államok DN "Holdra szállás - Aldrin, Armstrong, Collins" jelzett Ag emlékérem (50g/0.925/50mm) T:2 (PP) felületi karc
USA ND "Landing on the moon - Aldrin, Armstrong, Collins" hallmarked Ag medallion (50g/0.925/50mm) C:XF (PP) scratched
Habsburg Monarchia 1765. "József főherceg második házasságkötésére" Br emlékérem. Szign.: Franz Anton Wideman (39,5mm) T:2-,3
Habsburg Monarchy 1765. "For the Second Marriage of Archduke Joseph" Br commemorative medallion. "IOSEPH II R REX S A M IOSEPHA BAV CAROLI VII FILIA / AVSPICIA FELICITATIS PVBL - VOTA SECVNDA MDCCLXV - XXIII IAN". Sign.: Franz Anton Wideman (39,5mm) C:VF,F
Finnország 1876. 25P ezüstözött Cu replika "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal T:PP kis ujjlenyomat
Finland 1876. 25 Pennia silver plated Cu replica with "COPY" mark, with certificate C:PP small fingerprint
Német Államok / Hessen / Frankfurt 1745. "Lotharingiai Ferenc német császárrá koronázása" Sn emlékérem. Szign.: Vestner (29.38g/44mm) T:3
German States / Hessen / Frankfurt 1745. "Coronation of Franz I to German Emperor" Sn commemorative medallion. "FRANCISCUS I D G ROM IMP SEMP AVG / PROVIDENTIA NVMINIS - GERMANIAE FAVENTIS - CORONAT FRANCOF - D 4 OCT 1745". Sign.: Vestner (29.38g/44mm) C:F
Német Államok / Poroszország 1803B Dukát aranyozott Cu replika "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat
German States / Prussia 1803B Ducat gold plated Cu replica with "COPY" mark, with certificate C:PP fingerprint
NDK 1967. 3db-os Ag emlékérem szett eredeti dísztokban: "Naumburgi dóm" + "Magdeburgi dóm" + "Erfurt 1225 éves" (9g,8,72g,8,81g/0.999/26,5mm) T:1,1- egyiken ph.
GDR 1967. 3pcs of diff. Ag commemorative medallion in original case "Der Dom zum Naumburg" + "Der Dom zu Magdeburg" + "1225 Jahre Stadt Erfurt" (9g,8,72g,8,81g/0.999/26,5mm) C:UNC,AU one with edge error