Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1230414
253
Antal Irén (1903-1999): A hegy lábánál, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14,5×23,5 cm 1190043
10001
253
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1178684
10002
253
Bacsúr Sándor (1935-): Emeletes város. Tűzzománc, fém lemez, jelzett, keretben 55×48 cm
1227377
10003
253
Bakányi Gyula (1955-): Kis tó. Vegyes technika. Jelzett. 30x26 cm. Üvegezett keretben. 1167260
10004
253
Balázs jelzéssel: Libapásztor lány. Olaj, vászon, keretben, 53×68 cm 1203301
10005
253
Bartha jelzéssel: Arcok. Pasztell, karton, 44×39 cm
1223675
10006
253
Bánfi jelzéssel: Szentendre. Olaj, karton, jelzett, keretben, 30×23 cm 1226527
10007
253
Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1226523
10008
253
Bánfi József (1936-): Balaton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1226519
10009
253
Bánfi József (1936-): Margit híd. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1226062
10010
253
Bánsági András: Liszt Ferenc 2 kisgrafika: Szerelmi álmok. A halhatatlan zeneköltő születésének 175. és halálának 100. évfordulója emlékére. Linó, papír, jelzett, 16×11 cm 1226066
10011
253
Bánsági András: 3 db ex libris és kisgrafika. Linó, papír, jelzett, ~16×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF