Gläser Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1226076
11165
253
Glass-objects
Festett üveg szenteltvíztartó, sorszámozott, kopásnyomokkal, m: 13 cm 1226058
11166
253
Glass-objects
"Erényi Diana Sósborszesz Franzbranntwein" feliratú 2 db üvegpalack, m: 13 és 26 cm
1226069
11167
253
Glass-objects
2 db aranyozott talpas pohár, kopásnyomokkal, jelzett, 1 db kiöntővel(hibátlan), m: 13 és 14 cm
1230049
11168
253
Glass-objects
Mary Gregory stílusú üveg kehely, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 7 cm
1230449
11169
253
Glass-objects
4 db dekoratív üveg tintatartó, apró kopásnyomokkal, az egyik sérült, különböző méretben
1231138
11170
253
Glass-objects
"Tarr Sándor Gyógyszertára Megyasszon" feliratú kék gyógyszeres fiola, hibátlan, m: 8 cm 1224274
11171
253
Glass-objects
Nuutajärvi finn jelzett üvegdísz eredeti dobozában / Finnish glass decor in original case 7x7 cm
1230578
11172
253
Glass-objects
5 db különféle fémtalpas likőrös pohár, különböző színekben, apró kopásnyomokkal, d: 5 cm 1228089
11173
253
Glass-objects
Üveg hattyú család (5db), hibátlan, m:6-12 cm 1227628
11174
253
Glass-objects
Vegyes kristály és üveg tétel: 4 pohár, kristály kosár, kristály váza, hamutál, díj 1203753
11175
253
Glass-objects
"Schreyer József Békéscsaba, Szarvas, Mezőtúr, Kisújszállás" feliratú sörösüveg, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 1201780
11176
253
Glass-objects
6 db régi üveg, többön közülük sérülésekkel, m: 12-20 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF