Keramiken Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1208731
11056
253
Art-ceramics
Antik német korsó mókás jelenettel, festett kerámia, jelzett ón szerelékkel, hibátlan, m:20 cm
1223535
11057
253
Art-ceramics
XX. sz. közepe: Nepál(?), Ganésa istent és Mahakala istent ábrázoló nagyméretű marionett bábu, m: 45 cm / Marionette figure from Nepal(?), depicting Ganesha and Mahakala deities, h: 45 cm 1223554
11058
253
Art-ceramics
Drasche nagyméretű kerámia asztali edény alátét, kis repedéssel. d:28 cm
1223516
11060
253
Art-ceramics
Ingaleis quartz férfi és női óra díszdobozban, új állapotban 1228244
11061
253
Art-ceramics
Vass Áron(1891-1979): Medvepár, festett kerámia, jelzett, jelzettek, 14x9 és 10x9 cm 1228346
11062
253
Art-ceramics
Hires János(1943-2013): Félszemű. Kerámia, sérült, jelzett, m: 26 cm
1177267
11063
253
Art-ceramics
2 pár figurális kerámia falidísz, jelzés nélkül, festett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben, összesen 4 db 1177842
11064
253
7500
Art-ceramics
Gazdagon díszített aufsatz, mázas kerámia, jelzett, egy helyütt ragasztott, sérüléssel, m: 27 cm
1224995
11065
253
Art-ceramics
Kék-fehér kerámia tál és kancsó, jelzettek, hibátlanok, m: 13 cm, d: 25 cm
1107129
11066
253
Art-ceramics
Levélmotívumokkal gazdagon díszített kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kis lekopásokkal, m: 21,5 cm
1190384
11067
253
Art-ceramics
Iris Gouda kerámia tálka és tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró lepattanás a tálkán, 14×19 cm, m:7,5 cm
1190157
11068
253
Art-ceramics
Egyiptomi emlék dobozka, festett kerámia, apró lepattanással, 11×7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF