Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222980
13303
253
Books: History
1230803
13304
253
Books: History
Imrik József: A Pragmatica Sanctio keletkezésének története. Pest, 1866, Khór és Wein Nyomdája. Félvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban. 1230513
13305
253
Books: History
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Első kiadás. A címlapon a megszokottnál nagyobb tulajdonosi bejegyzés. 1230502
13306
253
Books: History
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I.-II. kötet. Bp., 1985, ÁKV. Reprint kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötésben. 1226965
13307
253
Books: History
Sréter István: Nem, nem, soha! Tanulmány a lord Rothermere sajtó-actió alátámasztására. Térképpel. Bp., 1927, Viktória Nyomda. Kiadói papír kötésben, kis szakadással 1229914
13308
253
Books: History
Szenes Imre: Az utolsó napjuk... Bp., 1957. Szakadozott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Júliustól júniusig. Dokumentumok 1956-1957 történetéből. Összeáll.: Rákosi Sándor. Bp., 1981, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1231173
13309
253
Books: History
Szabó István: A magyarság életrajza. Bp., 1990, MTA. Reprint kiadás. Kiadói modern keménykötésben.
1230811
13310
253
Books: History
Kiszely Gábor: ÁVH - Egy terrorszervezet története. Bp., 2000, Korona. Kiadói keménykötésben, kifogástalan állapotban. 1231177
13311
253
Books: History
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Reprint kiadás. Kiadói modern keménykötésben. 1230948
13312
253
Books: History
1231045
13313
253
Books: History
Bél Mátyás: Magyarország népének élete 1730 táján. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1231006
13314
253
Books: History
Dr. Csuday Jenő: Magyarország oknyomozó történelme. Bp.,é.n. Löbowitz. 52p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF