Almásy László: Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gerince kissé kopott egyébként szép állapotban.
Stein Aurél: nagy Sándor nyomában Indiába. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Baktay Ervin: Hindusztán. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
Sven hedin: A selyem útja. I-II. kötet. 61 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, apró folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban.
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén vadászatok angol-Egyiptomi Szudánban. 82 képpel. Bp., é. n., Lampel A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Bergman, Sten: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Kertész Róbert: Feltámad a félhold I-II.. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példányok.
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belső címlap hiányos, képekkel illusztrált, kopott állapotban.