Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. A rajzok Francois de Bayros eredeti munkái. Első kiadás! Bécs, (1921) Hellas. Forgalomba nem került, számozott 103/500 példány! A pesti hatóságok később erkölcstelenség vádjával a kötetet elkobozták. Kopottas fedőborítóval, néhány lap kissé foltos. Kiadói félvászon kötésben.
Sinka István: Himnuszok a Kelet kapujában. DEDIKÁLT! Békéscsaba, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázum(Tevan Nyomda). Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
Sinka István: Vád. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél teljesen levált, egyébként jó állapotban.
Jászai Mari emlékiratai. S. a. r.: Lehel István. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félbőr kötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban.
Thackeray, M. W.: Esmond Henrik, Anna királynő ő felsége ezredesének önéletirata. 1-2. köt. Pest, 1862, Kisfaludy Társaság. Kissé kopott félbőr kötésben, néhol foltos lapokkal.