1837 Honművész, a Regélő folyóiratnak társa, II. kötet, V. évfolyam 53-104. szám könyvbe kötve, színezett lapszélekkel, alapító és szerkesztő: Róthkrepf Gábor, Trattner-Károlyi Nyomda
Forray Iván (1817-1852): Tevék hajcsárral, nagyméretű litográfia az Utazási album (Pest, 1859) című posztumusz megjelent munkájából, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28×42 cm
Forray Iván (1817-1852): Keleti életkép, nagyméretű litográfia az Utazási album (Pest, 1859) című posztumusz megjelent munkájából, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×41,5 cm
cca 1860-1930 Névjegy-kártyagyűjtemény, (gróf Kornis Viktor, gróf Bethlen Béla, báró Bánffy Ferenc, Inkey-Pallin Edvárd, Victor de Ramberg, stb.), 26 db