1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford. Kállay Miklós. (Emberek, életek, szerelmek) Bp., 1928, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Az gerincen apró sérülés.