300 Ezopus-mese. Az ifjuság számára átdolgozta Boros Gábor. Harmadik kiadás. 113 képpel Bp., é.n. Lampel R. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben. Néhány lapszél szakadozott. Ritka kötet!