14312.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
10
4 db regény-Rachmanova, Alexandra: Szerelem, cseka, halál...; A bécsi tejesasszony; Gyermekkorom; Házasság a vörös viharban. Budapest, Dante. Kiadói félvászon kötés, kopott állapotban.