A Napkelet lexikona I. A-K. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~600042/A-Napkelet-lexikona-I-A-K-Bp-1927-Magyar-Irodalmi-Tarsasag-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-~II1244583
1244583
14296
255
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: A Napkelet lexikona I. A-K. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: sass_melinda