Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~600042/Bokreta-a-magyar-nepkoltes-java-termekeibol-Osszeall-Endrodi-Sandor-Bp-1905-Magyar-K~II1241478
1241478
14257
255
Beschreibung: Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p.Kopott aranyozású festett, kiadói egészvászon kötésben. Belső címlap hiányzik.
: sass_melinda