14305.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Díszítették magyar festők. Bp., 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói dombornyomott, festett, aranyozott félvászon kötés, egyik lapján szakadással, néhány lap kijár, kopottas állapotban.