14268.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 400 HUF
Féja Géza: Nagy vállalkozások kora. A magyar irodalom története 1867-től napjainkig. Bp., 1943, Magyar Élet. A szerző saját kezű ajánló soraival és dedikációjával. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.