Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~600042/Gardonyi-Geza-munkai-Bp-1924-1938-Dante-39-db-Aranyozott-kiadoi-egeszvaszon-kotesben-E~II1145135
1145135
14403
255
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat.
: vörös_iván