14256.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jókai Mór összes művei, 12 kötet (27., 29., 32., 55., 63., 67., 70., 72., 75., 77., 81., 100). Bp., 1905-07, Révai Testvérek. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincnél kissé hibásak.