14302.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima A-L. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, gerincnél sérült, kopott állapotban.