14304.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, kopott állapotban.