14265.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.