14315.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Prinz Gyula: Magyarország földrajza. Bp., 1942, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.