14241.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
Wilde Oszkár: Versek. (Wilde Oszkár összes művei) Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas, több helyütt foltos egészvászon sorozatkötésben.