2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.