13371. 255. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
11 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Pest-Buda látképe, J. Alt és Sandmann metszetéről készült színes nyomat, üvegezett, kicsit laza fa keretben, kis sérüléssel, 33,5×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg