10017. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 400 HUF 9,19 EUR, 10,00 USD
0 HUF
Bálint jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon (hibás), keretben, 15×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda