10041. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF 81,08 EUR, 88,24 USD
0 HUF
Bódis jelzéssel: Anya és gyermeke. Olaj, vászon, antik keretben, 68×86 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván