10318. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, vászon, fa keretben, kis sérüléssel, 41,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván