10188. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
80 000 HUF 216,22 EUR, 235,29 USD
0 HUF
Olgyay Ferenc (1872-1939): Tavasz a domboldalon. Olaj, vászon, keret nélkül, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván