10294. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Idős asszony portréja, ceruza, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 25,5×19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván