10267. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda