10215. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x17-26x20 cm között.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda