Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600049/Szechenyine-Varga-Szidonia-1965-Viragcsendelet-Olaj-farost-jelzett-keretben-25C39720-cm~II1247690
1247690
10235
255
Beschreibung: Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×20 cm
: vörös_iván