10240. 255. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
0 HUF
Szmrtnik János (Ladoméri, (1894-1951): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg