11279. 255. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF 2,16 EUR, 2,35 USD
0 HUF
Legyező alakú madárkás japán porcelán hamutartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván